Máme pro Vás novinku. A ne tak ledajakou! 100% Hroznový mošt, který očaruje Vás i Vaše chuťové pohárky. Voňavý, krásně slaďoučký mošt, na kterém si můžete pochutnat s celou rodinou.

Náš hroznový mošt je vyrobený pouze z moravských hroznů odrůdy Zweigeltrebe. Konzervovaný je formou pasterizace tedy bez chemických látek. Mošt není filtrovaný, takže si zachoval všechny přírodní látky, které mu dodají tu správnou chuť!

Mošt má krásnou purpurově červenou barvu s tmavými odlesky, ovocnou vůni a krásně slaďoučkou chuť.

Chtěli jsme pro Vás připravit produkt, na kterém si pochutná celá rodina, od babičky až po ty nejmenší. A teď před Vánocemi, je ten nejlepší čas, kdy si můžete na skvělém voňavém moštu pochutnat. Vánoce jsou totiž svátky rodinné pohody a my budeme rádi, když si takovou rodinnou atmosféru užijete spolu s naším hroznovým moštem, který zachutná opravdu každému.

Do Vánoc sice ještě pár týdnů zbývá, ale chceme, ať vánoční svátky prožijete v klidu a pohodě, proto Vám náš hroznový mošt nabízíme už teď, ať máte dostatek času si ho pořídit, prochutnat.

Dejte si skleničku hroznového moštu, přivoňte, ochutnejte a přenesete se zpět do babího léta, kdy na vinicích zrály krásné plné šťavnaté hrozny. A ty jsme Vám teď přinesli.

 

_____
Hroznový mošt Vám tak zachutnal, že jsme ho vyprodali během pár týdnů. Jsme moc rádi, že o něj máte takový zájem, proto se na něj můžete těšit zase na podzim, kdy bude vinobraní. To pro Vás připravíme čerstvý hroznový mošt!