Loni měl náš 100% Hroznový mošt velký úspěch, a tak jsme ho letos udělali rovnou ve dvou variantách – malý o objemu 330 ml a velký 750 ml. Voňavý, krásně slaďoučký, na kterém si můžete pochutnat s celou rodinou.

Hroznový mošt je vyrobený pouze z moravských hroznů odrůdy Frankovka. Konzervovaný je formou pasterizace tedy bez chemických látek. Mošt není filtrovaný, takže si zachoval všechny přírodní látky, které mu dodají tu správnou chuť!

Mošt má krásnou purpurově červenou barvu s tmavými odlesky, ovocnou vůni a krásně slaďoučkou chuť.

Lahve hroznový mošt ve sklepě vinium velké pavlovice

Chcete mošt ochutnat? Větší mošt můžete koupit na Rohlik.cz nebo Košík.cz, oba dva pak můžete koupit také u nás na e-shopu. Je jen na vás, jestli chcete větší nebo raději menší. Rádi vám ho pošleme přímo domů.

Chtěli jsme pro Vás připravit produkt, na kterém si pochutná celá rodina, od babičky až po ty nejmenší. A teď před Vánocemi, je ten nejlepší čas, kdy si můžete na skvělém voňavém moštu pochutnat. Vánoce jsou totiž svátky rodinné pohody a my budeme rádi, když si takovou rodinnou atmosféru užijete spolu s naším hroznovým moštem, který zachutná opravdu každému.

Do Vánoc sice ještě pár týdnů zbývá, ale chceme, ať vánoční svátky prožijete v klidu a pohodě, proto Vám náš hroznový mošt nabízíme už teď, ať máte dostatek času si ho pořídit, prochutnat.

Dejte si skleničku hroznového moštu, přivoňte, ochutnejte a přenesete se zpět do babího léta, kdy na vinicích zrály krásné plné šťavnaté hrozny. A ty jsme Vám teď přinesli.

Foto produktu, lahve Hroznový mošt, Frankovka, hroznová šťáva, VINIUM