Skip to main content

Degustační vína

Máme pro vás degustační balíček přívlastkových vín, který je ideálním dárkem pro vaše blízké.

Degustační balíček

Jste milovníky vína a rádi se svými blízkými objevujete nové chutě jižní Moravy? Vzpomínáte rádi na degustaci ve sklípku nebo jste snad na žádné degustaci ještě nebyli? Tak to je pro vás degustační balíček jako dělaný.

Ať už jste nějakou tu degustaci ve vinařství zažili nebo jste k tomu ještě neměli příležitost, s naším boxíkem si můžete udělat degustační večer přívlastkových vín. Máme pro vás novinku v podobě degustačních vín o objemu 0,187 l.

Co najdete v balíčku?

  • šest lahviček vína o objemu 0,187 l ve třech odrůdách pozdních sběrů: polosuché Rulandské šedé, polosladkou Pálavu a suchou Frankovku
  • degustační lístek (se vzorem, jak jej vyplnit)
  • slovo sklepmistra ke každému vínu
  • vše zabaleno v krásné krabičce, která dělá balíček ideálním dárkem

Kde můžete balíček koupit?

Na našem e-shopu, kde ho můžete objednat za cenu 299 Kč.

Již brzy také na Rohlik.cz.

Koupit na našem e-shopu

Degustační video a lístek

Součástí balení je také degustační lístek, který vám pomůže se správnou degustací vína. Díky lístku můžete objevovat všechny vůně a chutě vašich oblíbených vín. Lístek ale nemusíte využít jen pro tato vína, máme ho pro vás také ke stažení. Můžete si tak degustovat jakákoliv jiná vína, která si koupíte ať už od nás či od jiného vinaře.

Náš sklepmistr Peter Mislovič s obchodní ředitelkou Laďkou Antálkovou pro vás natočili také degustační video, ve kterém spolu chutnají a hodnotí všechna tři vína, která v balíčku najdete. Nebudete-li si vědět rady, jaké tóny ve víně najít, můžete si k degustaci toto video pustit. Je to takový váš malý průvodce tímto balíčkem.

Tipy na dárky

Degustační balíček je skvělým dárkem pro vaše blízké. V dalším článku pro vás máme sepsané další tipy na dárky, které můžete využít jak na Vánoce, tak i během celého roku třeba na narozeniny.

Jsme moc rádi, že máte o naše vínečka zájem.

Na zdraví!