Práce ve vinařství VINIUM Velké Pavlovice

Pozice – Obchodní zástupce pro region jižní Čechy

Smlouva – Hlavní pracovní poměr, zástup za mateřskou dovolenou

Koho hledáme?

Hledáme kolegu/kolegyni na pozici obchodního zástupce, který bude zastupovat firmy VINIUM, Havlík, Secalo a Vitar. Pracovní pozice je v regionu jižní Čechy.

Pracovní náplň

  • prodej obchodního sortimentu prostřednictvím převodních objednávek
  • realizace marketingových aktivit
  • vyhledávání nových zákazníků
  • práce na HPP

Co požadujeme?

  • SŠ nebo vyučen nejlépe v oboru manažer obchodu/prodavač
  • znalost nezávislého trhu, maloobchod, gastro
  • obchodní dovednosti a časovou flexibilitu
  • praxe v oboru výhodou
  • znalost práce na PC, Microsoft Office
  • ŘP sk. B s praxí v řízení min. 3 roky
  • čistý trestní rejstřík

Co nabízíme?

  • samostatnou práci v úspěšné výrobní společnosti
  • motivující mzdové ohodnocení
  • služební vůz, mobilní telefon
  • firemní benefity

Životopisy můžete posílat do 10. 10. 2019.

Zaujala Vás pozice? Napište nám na petr.hnat@vinium.cz

Pozice – Referentka odbytu & asistentka manažera prodeje

Na pozici referentky odbytu hledáme někoho spolehlivého, pracovitého, flexibilního a komunikativního.

  • Příjem objednávek
  • Fakturace
  • Komunikace s obchodním zástupcem
  • Řešení reklamací
  • Dobropisy
  • Další aktivity: účast na prodejních akcích, prezentace na veletrhu

  • SŠ vzdělání
  • Znalost excelu, wordu
  • Řidičský průkaz skupiny B

  • Práce v dobrém kolektivu
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • 25 dnů dovolené
  • Stravenky
  • Další benefity

Nástup možný od 1. 10. 2019

Zaujala Vás pozice? Napište nám na ladislava.antalkova@vinium.cz

Pozice – údržbář, seřizovač

Požadavky:
– manuální zručnost, technické myšlení
– samostatnost, pečlivost, spolehlivost
– ŘP skupiny B, T (případně C, E výhodou)
– průkaz obsluhy VZV (po zapracování můžeme zajistit)

Nabízíme:
– Odpovídající platové ohodnocení
– Zajímavou a rozmanitou práci v dobrém kolektivu
– Zázemí silné společnosti, stravenky, příspěvek na dovolenou
– Týden dovolené navíc

Kontakt: Ondřej Krist ondrej.krist@vinium.cz, +420 737 207 721

Pozice – Skladový pracovník na obsluhu VZV

Na pozici skladového pracovníka/pracovnici hledáme někoho na obsluhu vysokozdvižného vozíku.

Místo pracoviště: Velké Pavlovice
Typ pracovního vztahu: Brigáda
Typ smluvního vztahu: Dohoda o provedení práce
Datum pracovního poměru: květen–červen 2019, do budoucna možnost dlouhodobé spolupráce
Požadavky: řidič VZV, práce se scanerem – výhodou

Kontakt: p. Hanke, e-mail: ohanke@hopi.cz, tel: 724 700 156

Jaká je práce ve VINIUM?

Celý článek

Ročně vyrobíme až 6 milionů litrů vína

Více informací