Skip to main content

1. 3. 2024 – 31. 1. 2025

Losujeme každý měsíc

Vyhraj 4 kartony vína a 4 kartony Nachmeleného nebo degustaci u tebe doma

Registrovat do soutěže

1. Kupte víno značky VINIUM

Lahev nemusí být označena soutěží

2. Registrujte účtenku

Chci se registrovat. Účtenku je nutné uschovat.

3. Zapojeni do slosování a degustace zdarma

Losujeme pravidelně každý měsíc

Každý soutěžící, který zakoupí alespoň jednu lahev od VINIUM Velké Pavlovice a zaregistruje se s účtenkou na této stránce, získává voucher na posezení s degustací ve vinném sklepě ve Velkých Pavlovicích. (Účtenku je potřeba uschovat.)

Soutěž probíhá v termínu od 1. 3. 2024 do 31. 1. 2025.

Co můžete vyhrát?

roční výhra

3× degustace u výherce doma

Hlavní roční výhry budou losovány v únoru 2025

měsíční výhry

1. cena: 4 kartony vína a 4 kartony Nachmeleného

Vína z našeho vinařství

2. cena: 2 kartony vína + 2 kartony Nachmeleného

Více informací o Nachmeleném najdete tady.

3. cena: 1 karton vína + 1 karton Nachmeleného

Měsíční výhry budou losovány každý měsíc do konce soutěže.

Každý soutěžící, který se zaregistruje do soutěže získává možnost degustace ve VINIUM Velké Pavlovice. Termíny degustací budou vypsány na webových stránkách. O termínech a možné registraci na degustace budou soutěžící informování e-mailem a na webových stránkách.

Registrace do soutěže

Je potřeba vyplnit všechna pole, aby mohl být formulář odeslán a Vy byli zařazeni do soutěže.

K registraci budete potřebovat účtenku nebo fakturu.


  (případně číslo účtenky nebo objednávky při nákupu přes e-shop)

  Adresa


  V případě vylosování Vám bude výhra doručenu na vedenou adresu.

  Kontaktní informace


  Slouží pro ověření plnoletosti.

  Registrace do soutěže byla ukončena 31. 12. 2022

  Výherci soutěže

  FAQ – Časté dotazy

  Co když mám více vín na jedné účtence?

  Pokud máte např. 2 vína VINIUM na jedné účtence, vyplníte stejnou registraci 2×. (Můžete tak zvýšit svou šanci na výhru.)

  Kde se mohu registrovat na malou degustaci?

  Všichni, kteří registrují účtenku do soutěže, se mohou přihlásit na degustaci ve vybraných termínech. Termíny degustací a více informací najdete tady.

  Kdy budou zveřejněny termíny na degustaci ve vinařství?

  Nové termíny budou zveřejněny až v roce 2021. Zatím nedokážeme říct, kdy přesně. Vše se bude odvíjet od aktuální situace spojené s šířením nemoci COVID-19. Vše se ale včas dozvíte. O zveřejnění termínů budeme všechny soutěžící informovat prostřednictvím e-mailu.

  Jak zjistím, že jsem vyhrál(a)?

  Všichni výherci jsou informování prostřednictvím e-mailu, případně telefonicky. Výhry jsou výhercům předány přes naše obchodní zástupce. Můžete se podívat na seznam všech výherců.

  Co všechno můžu vyhrát?

  Každý měsíc losujeme tři výherce, kteří získávají jednu z následujících cen:

  • 1. cena: Víno na rok (120 lahví moravského vína)
  • 2. cena: 2 kartony moravského vína + 2 kartony Nachmeleného
  • 3. cena: 1 karton vína + jeden karton Nachmeleného

  Můžete se také podívat, jak měsíční výhry vypadají.

  Na konci soutěže budeme losovat výherce hlavní ceny:

  • 3× degustace u výherce doma

  Pravidla soutěže

  Tento materiál je jediným dokumentem, který závazně, úplně a jasně upravuje pravidla a podmínky spotřebitelské soutěže společnosti VINIUM a.s. s názvem „VYHRAJ DEGUSTACI PRO SVÉ PŘÁTELE“ na území České republiky. Podmínky a pravidla soutěže mohou být pozměněna pouze formou písemných dodatků k tomuto dokumentu.

  1. Provozovatelem soutěže je:
   VINIUM a.s.
   se sídlem Hlavní 666, 691 06 Velké Pavlovice, Česká republika
   IČ: 46900195, DIČ: CZ46900195 (dále jen „provozovatel“).
  2. Organizátorem soutěže je provozovatel.
  3. Spotřebitelská soutěž „VYHRAJ DEGUSTACI PRO SVÉ PŘÁTELE“ (dále jen “soutěž”)je spotřebitelská soutěž, kterou provozovatel připravil jako benefit pro své zákazníky. Soutěž bude probíhat v termínu od 1. 3. 2024 do 31. 1. 2025 včetně na území České republiky (dále jen „doba konání soutěže“).
  4. Podmínky účasti:
   Soutěž se vztahuje na veškerá vína z produkce společnosti VINIUM a.s., která jsou v prodeji v maloobchodní síti na území České republiky (dále jen „soutěžní výrobky“). Vztahuje se také na vína nakoupená přes e-shop vinium.cz.
   Účastníkem soutěže se může stát každá fyzická osoba starší 18 let s trvalým pobytem a adresou pro doručování na území ČR, která v době konání soutěže zakoupí minimálně 1 soutěžní výrobek a provede řádnou registraci dle podmínek uvedených níže na webových stránkách provozovatele – www.vinium.cz/soutez.Soutěž je určena pro koncové odběratele – spotřebitele, není určena pro právnické osoby ani zákazníky odebírající soutěžní výrobky z velkoobchodních sítí. Tato skutečnost bude kontrolována prostřednictvím účtenky, kterou se bude účastník soutěže prokazovat při vydání výhry. Soutěžící, který nenaplní výše uvedené podmínky, bude ze soutěže vyloučen bez nároku na výhru.Z předání cen a z degustací budou pořizovány fotografie a video záznamy, které budou následně používány k reklamním účelům společnosti VINIUM a.s. a k propagaci jejich produktů. Účastí v soutěži s tímto účastník vyjadřuje svůj souhlas.
  5. Způsob registrace a vyplnění soutěžních náležitostí:
   Zákazník se do soutěže registruje a vyplňuje potřebné náležitosti na www.vinium.cz/soutez.
   Pro zařazení do soutěže a získání některé z cen je povinen soutěžící v rámci registrace vyplnit následující údaje:
   KONTAKT – jméno, příjmení, e-mail, telefonní číslo, bydliště
   DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE – kód účtenky (FIK, BKP, případně číslo účtenky), místo nákupu (název obchodu, například Vinotéka VINIUM), rok narození
  6. Výhry a vydání výher
   V rámci soutěže je celkem 5 typů odměn:
   1) Malé posezení s degustací ve VINIUM a.s. Ochutnávku 3 vzorků získá automaticky každý účastník soutěže, který se řádně zaregistroval a splňuje všechny podmínky dané pravidly.
   Za každou registraci získává účastník soutěže pouze jeden vstup na degustaci bez ohledu na celkový počet vín nakoupených v rámci jedné účtenky.Po vypsání termínů degustací bude soutěžící informován e-mailem nebo nalezne dané informace k registraci na degustaci na webových stránkách www.vinium.cz/soutez.
   Tuto odměnu lze čerpat v termínu 1. 3. 2024 – 30. 5. 2025 (dle vypsaných termínů). Degustaci je nutné objednat vždy minimálně týden před vybraným termínem.
   Po objednání – rezervaci, přijde objednávajícímu na e-mail uvedený v rámci objednávky potvrzení. Také další pokyny k degustaci budou zaslány e-mailem.
   Podmínkou pro čerpání odměny (vstupu na degustaci) je předložení e-mailového potvrzení s originálem účtenky.2) Jeden karton vína a jeden karton Nachmeleného získá 1 vylosovaný soutěžící každý měsíc. Losování proběhne vždy první týden v měsíci následujícím po soutěžním měsíci. Losovat se bude vždy ze soutěžících zaregistrovaných do soutěže za daný soutěžní měsíc.
   V případě, že se výherce nepodaří kontaktovat a doručit mu výhru na jím uvedenou kontaktní adresu, zaniká nárok výherce na získání výhry. Provozovatel není v žádném případě odpovědný za nedoručení výher v případě změny bydliště výherce. Takto nedoručené výhry propadají k následnému použití k dalším propagačním účelům provozovatele soutěže.3) Dva kartony vína a dva kartony Nachmeleného získá 1 vylosovaný soutěžící každý měsíc. Losování proběhne vždy první týden v měsíci následujícím po soutěžním měsíci. Losovat se bude vždy ze soutěžících zaregistrovaných do soutěže za daný soutěžní měsíc.
   V případě, že se výherce nepodaří kontaktovat a doručit mu výhru na jím uvedenou kontaktní adresu, zaniká nárok výherce na získání výhry. Provozovatel není v žádném případě odpovědný za nedoručení výher v případě změny bydliště výherce. Takto nedoručené výhry propadají k následnému použití k dalším propagačním účelům provozovatele soutěže.4) Hlavní měsíční cenu 60 lahví moravského vína získá 1 vylosovaný soutěžící každý měsíc. Losování proběhne vždy první týden v měsíci následujícím po soutěžním měsíci. Losovat se bude vždy ze soutěžících zaregistrovaných do soutěže za daný soutěžní měsíc.
   V případě, že se výherce nepodaří kontaktovat a doručit mu výhru na jím uvedenou kontaktní adresu, zaniká nárok výherce na získání výhry. Provozovatel není v žádném případě odpovědný za nedoručení výher v případě změny bydliště výherce. Takto nedoručené výhry propadají k následnému použití k dalším propagačním účelům provozovatele soutěže.

   5) Degustaci u výherce doma získají 3 vylosovaní soutěžící na závěr soutěže (hlavní cena). Losování proběhne v únoru 2025. Losovat se bude ze všech soutěžících zaregistrovaných do soutěže.
   V případě, že se výherce nepodaří kontaktovat a doručit mu výhru na jím uvedenou kontaktní adresu, zaniká nárok výherce na získání výhry. Provozovatel není v žádném případě odpovědný za nedoručení výher v případě změny bydliště výherce. Takto nedoručené výhry propadají k následnému použití k dalším propagačním účelům provozovatele soutěže.

  7. Zpracování osobních údajů
   Účastí v soutěži souhlasí účastník se zařazením všech jím poskytnutých osobních údajů (dále jen údaje) do databáze společnosti VINIUM a.s., jakožto správce (dále jen společnost), a s jejich následným zpracováním prostřednictvím zpracovatele pro marketingové účely společnosti, tj. nabízení výrobků a služeb, včetně zasílání informací o pořádaných akcích, výrobcích a jiných aktivitách, jakož i zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., a to na dobu do odvolání souhlasu. Účastník bere na vědomí, že má práva dle § 11 a 21 zák. č. 101/2000 Sb. a čl. 12 až 22 nařízení EU 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, tj. zejména že poskytnutí údajů je dobrovolné, že k osobním údajům a právo na opravu těchto osobních údajů, blokování nesprávných osobních údajů, jejich likvidaci atd. V případě pochybností o dodržování práv správcem se může na společnost obrátit a případně se s podnětem může obrátit i přímo na Úřad pro ochranu osobních údajů se sídlem Pplk. Sochora 27, Praha 7.
   Účastníci soutěže výslovně souhlasí s tím, že provozovatel je oprávněn užít v souladu s § 81 a následujícími zákona č. 89/2012 Sb. v platném znění občanského zákoníku, bezplatně jimi uvedené jméno, příjmení a město v médiích (včetně internetu), propagačních a reklamních materiálech organizátora v souvislosti s touto soutěží a jeho výrobků s tím, že mohou být pořizovány a zveřejňovány výše uvedeným způsobem i zvukové a obrazové záznamy účastníků soutěže, a to po dobu 5 let od ukončení soutěže.
  8. Všeobecná ustanovení
   Provozovatel si vyhrazuje právo s konečnou platností rozhodnout o všech záležitostech týkajících se této soutěže. Provozovatel je zároveň oprávněn soutěž kdykoliv změnit, zrušit či upravit pravidla. Vymáhání účasti a výher v soutěži soudní cestou je vyloučeno. Při nesplnění podmínek této soutěže ztrácí účastník nárok na výhru.
   Výsledky soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání. Konečné rozhodnutí o sporných otázkách je vždy na provozovateli.
   Ze soutěže jsou vyloučeni všichni zaměstnanci a obchodní zástupci provozovatele a všech spolupracujících osob, a osoby jím blízké dle ustanovení § 22 zákona č. 89/2012 občanského zákoníku. V případě, že se výhercem stane osoba, která je zaměstnancem či obchodním zástupcem provozovatele či spolupracujících osob nebo osoba jim blízká, výhra se neodevzdá. Stejně tak se výhra nepředá v případě, že provozovatel zjistí nebo bude mít oprávněné podezření na spáchání podvodného nebo nekalého jednání ze strany některého z účastníků či jiné osoby, která dopomohla danému účastníkovi k získání výhry.
   Provozovatel si vyhrazuje právo v případě nutnosti měnit a upravovat pravidla soutěže. Provozovatel bude při těchto změnách zohledňovat zájem účastníků soutěže v maximální možné míře.
   Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za jakákoliv rizika, škody a závazky soutěžících a třetích osob souvisejících s účastí v soutěži a získáním výher.
   Realizace spotřebitelské soutěže podle výše uvedených podmínek se bude uskutečňovat v souladu s interním předpisem provozovatele. Jakékoli prezentace a vyhlášení ohledně spotřebitelské soutěže je oprávněn poskytovat pouze provozovatel soutěže.
   Tyto pravidla soutěže vydal provozovatel jako závazný předpis pro realizaci spotřebitelské soutěže „VYHRAJ DEGUSTACI PRO SVÉ PŘÁTELE“ .
   Zkrácená pravidla soutěže jsou k dispozici na visačkách na lahvích vína po dobu konání soutěže. Úplná pravidla jsou k dispozici na webové adrese provozovatele www.vinium.cz/soutez. Všichni účastníci soutěže jsou těmito pravidly vázáni a účastí v soutěži se je zavazují dodržovat.