Skip to main content

Na našem webu jsme se na nějakou dobu odmlčeli, ale byl pro to taky pádný důvod. Pracovali jsme na něčem novém, něčem velkém. A jsme moc rádi, že vám tady můžeme představit naši novinku Nachmelené!

Nachmelené je nový osvěžující nápoj s hravou chutí. Spojuje svěží ovocnou chuť vína s jemně nahořklými tóny chmele a o krásnou medovou dochuť se postará slad Pale Ale.

K Nachmelenému jsme natáčeli video spot, tak se podívejte 🙂 Hrají v něm pouze naši zaměstnanci a jejich blízcí a myslíte, že se opravdu povedl.

Z Nachmeleného máme opravdu radost, je to mňamka na první ochutnání. S novým nápojem ale přichází spousta práce, představování výrobku apod. Koncem dubna jsme Nachmelené představili na tiskové konferenci v Brně a o den později také v Praze.

Nachmelené Chardonnay bedýnka v pampeliškách

V Praze jsme Nachmelené také pokřtili v plné parádě. Kmotřičkami se stalo známé trio 3v1 – Martina Pártlová, Veronika Arichteva a Nikol Štíbrová!

tisková konference, Nachmelené, 3v1, Martina Pártlová, Nikol Štíbrová, Veronika Arichteva
Nachmelené drží Martina Pártlová, Nikol Štíbrová, Veronika Arichteva na lodi na náplavce v Praze

Novinku jsme pak také prezentovali na různých akcích a dále s tím pokračujeme. Byli jsme za vámi v Praze na Dermacol Love Day, ochutnali jste ho také na otevřených sklepech ve Velkých Pavlovicích nebo na Slavnostech piva na brněnské Riviéře.

Máme radost, že vám Nachmelené tolik chutná. No a jestli jste ho ještě neochutnali, můžete si pro něj skočit do Penny, Billy nebo koupit na Rohlik.czKosik.cz. Pomalu ale jistě dostáváme naši novinku i do dalších řetězců, takže ji brzy koupíte také v Globusu a Albertu.

A jestli vás zajímá Nachmelené víc, můžete se podívat na Nachmelené webovky nebo sledovat náš Instagram @nachmelene. Přidáváme tam pravidelně fotky toho, co se kolem Nachmeleného děje.

Děkujeme moc za váš zájem a skvělou podporu.