Skip to main content

Máte rádi dobré vínečko? Už jste někdy byli na řízené degustaci vína? Ne? Tak to je ten nejlepší čas zapojit se do naší spotřebitelské soutěže VINIUM – Vyhraj degustaci u tebe doma!

Jak už název napovídá, můžete vyhrát degustaci u vás doma. Stačí, když si zakoupíte jednu lahev našeho vína a zaregistrujete se spolu s účtenkou na našich stránkách. Pak už jen trocha štěstí a můžete se těšit z hlavní ceny, kterou losujeme každý měsíc. Pak už jen stačí domluvit termín a můžete se těšit, až k Vám přijedeme!

Na každou degustaci přivezeme osm vzorků našich vín, vždy vybíráme to nejlepší z naší produkce tak, aby si každý našel to své. Ať už jde o vínečko bílé nebo červené, suché nebo sladší, na degustaci toho spolu ochutnáme opravdu dost. Ke každé degustaci vína patří také něco dobrého na zub – každý výherce se může těšit na dobré klobásky, sýry, koláčky, ale také třeba škvarkovou pomazánku, která skvěle doplní každou degustaci.

U každé degustace vína se dotkneme také toho, jak vyrábíme víno u nás ve VINIUM, jaké víno máme v naší produkci. Dozvíte se také něco málo z naší historie, ale také filozofie. Vždy nám jde totiž o to, aby byl spokojený náš zákazník.

Jsme rádi, že o naši soutěž máte takový zájem, je to pro nás důkazem toho, že je tady opravdu hodně milovníků vína, a proto taky s touto soutěží přicházíme. Je nám jasné, že ne každý může jet na takovou degustaci vína, ne každý má vinný sklípek za humny. Proto jsme rádi, že Vám můžeme přivést kousek té vinařské atmosféry k Vám domů.

degustace, soutěž VINIUM, víno 5

A jak se líbila degustace vína výherkyni soutěže?

Moc jsme si degustaci užili a všem se velmi líbila. Nejdřív bych řekla, že opravdu stačí jediná účtenka na výhru první měsíční ceny a trochu toho štěstí k tomu. I když jsem nejdřív měla trochu obavy z toho, jak celá degustace proběhne, byla sem klidná ve chvíli, kdy jste přijeli. Neměla jsem žádné starosti, jenom říct pár lidem, aby se mnou prožili netradičním způsobem nový rok. O příjemnou atmosféru jste se postarali Vy. Nejen že jste nám dovezli vína, ve kterých si každý našel favorita. O pohoštění také nebyla nouze. I přes převážnou účast ženského kolektivu jasně vedly rozemleté škvarky na krajíci chleba. Nikdy by mě nenapadlo, jak tato pochoutka může být skvělá k vínu. Takže jsem poznala nové chutě, dozvěděla se víc o výrobě vína přímo od zdroje a ještě si mohla poslechnout poezii.
Výklad mě zaujal natolik, že bych se ráda podívala i k Vám do Pavlovic. Velmi mě zajímá místo, kde se vyrábí víno, které mi chutná a které jsme měli možnost pohostit na akademické půdě.
Někteří říkali, že i když před tím nikdy moc nepřemýšleli, jakou značku vína kupují, teď pokaždé, když uvidí láhev od VINIA, vždy si vzpomenou na tuto degustaci.

Chcete dál soutěžit?

Do soutěže se můžete zapojit vícekrát, ať máte větší šanci na výhru. Ale i tak jsme rádi, když pro Vás máme další a další možnosti toho, jak ochutnat naše skvělá vína. Proto jsme přišli s další soutěží, tentokrát ve spolupráci s Penny Marketem. Stačí si v Penny koupit jeden 3l Bag-in-Box VINIUM a můžete vyhrát 12 lahví našeho přívlastkového vína.

Ještě jste o této soutěži neslyšeli? Více informací najdete tady, ale rychle, soutěž trvá jen do 24. ledna!