Skip to main content

Soutěž VINIUM

Už jste se zapojili do naší soutěže? Každý měsíc můžete vyhrát spoustu skvělých cen a každý soutěžící získává degustaci zdarma v našem vinařství. Na konci soutěže pak vylosujeme výherce degustace u vás doma. Soutěž probíhá od 1. 6. 2020 do 31. 3. 2021 a už teď je vás opravdu hodně registrovaných. Děkujeme za váš zájem.

Registrace do soutěže

A co můžete vyhrát?

Každý měsíc losujeme tři výherce, kteří od nás dostanou jednu z následujících cen:

  1. cena: 120 lahví moravského vína
  2. cena: 2 kartony vína + 2 kartony Nachmeleného
  3. cena: 1 karton vína + 1 karton Nachmeleného
soutěž vinium, víno, výhra, velké pavlovice

První cena: 120 lahví vína

Druhá cena: 2 kartony vína + 2 kartony Nachmeleného

soutěž vinium, víno, výhra, velké pavlovice

Třetí cena: 1 karton vína + 1 karton Nachmeleného

Čím více registrací uděláte, tím vyšší šanci na výhru máte

Nezapomeňte, že se do soutěže můžete zaregistrovat vícekrát. I pokud koupíte více lahví na jednu účtenku, pořád můžete zaregistrovat všechny zakoupené lahve. Na konci soutěže pak budeme losovat výherce za celou soutěž, výherců tedy bude opravdu hodně.

Přijďte na degustaci

Každý registrovaný do soutěže má možnost přijít na degustaci k nám do vinařství zdarma. Počet lidí na jedné degustaci je omezený, ale termínů bude dost letos i příští rok, aby mohl na degustaci přijít každý, kdo bude mít zájem.

Máme vypsané termíny, na které se můžete registrovat. Registrace platí pro dvě osoby, můžete s sebou ale vzít i děti. Máme výborný hroznový mošt, který bude vašim dětem určitě chutnat.

Registrace na degustaci

Ochutnáme spolu čtyři vína a naši novinku Nachmelené Chardonnay. Můžete pak ještě posedět ve sklepě a nasát pořádně atmosféru vinného sklípku. V naší vinotéce si pak můžete koupit vína, která vám zachutnají.

degustace VINIUM, víno, vinný sklep, sklípek

Losování výherců

Každý měsíc losujeme tři šťastlivce, kteří od nás dostanou jednu z cen. V listopadu 2020 bylo registrovaných opravdu hodně, proto jsme se rozhodli, že místo tří vylosujeme výherců rovnou šest! Jsme moc rádi, že máte o naši soutěž takový zájem, proto jsme vám tu radost chtěli oplatit.

Podívejte se na seznam výherců. Usmálo se na vás štěstí?

 

Na zdraví!