Skip to main content

Vánoce už se blíží a čas nakupování dárků také. Lámete si hlavu s tím, jaké vánoční dárky koupit těm nejbližším? Lahví dobrého vína určitě nešlápnete vedle. Nebo můžete vyzkoušet další produkty z našeho vinařství. Pojďme se na vše podívat.

Adventní Frizzante

Skvělým dárkem nejen na Vánoce, ale třeba i na Mikuláše, je Frizzante. Jde o jemně perlivé víno s krásně ovocnými tóny. Na našem e-shopu najdete Frizzante hned ve dvou odrůdách.

adventní frizzante, chardonnay, müller thurgau

Perlivé nápoje s ovocnou chutí

Máte ve svém okolí milovníka perlivých svěžích nápojů? Přesně pro ně je tady naše novinka Perlivých Chardonnay s chutí ovoce. Máme ho ve čtyřech variantách, které si zamilujete. Jde o osvěžující nápoje plné ovocných tónů, které jsou ideální na léto, ale každý, kdo má rád bublinky, ho ocení jistě i o svátcích.

Perlivé Chardonnay najdete na našem e-shopu ve čtyřech variantách:

  • s chutí meruňky
  • s chutí černého rybízu
  • s chutí mojita
  • s chutí orange spritz bitter

MeruňkuČerný rybíz můžete koupit i na Rohlik.cz.

Degustační balíček vín

Na našem e-shopu najdete i další novinku, kterou je degustační balení vín o objemu 0,187 l. V balíčku najdete 3 odrůdy vín po dvou kusech, celkem tedy 6 lahviček. Dále pak degustační lístek a slovo sklepmistra ke každému vínu. Je to ideální dárek pro všechny, kteří ocení skleničku dobrého vína.

Degustační balíček můžete koupit i na Rohlik.cz.

Lahev dobrého vína

Na našem e-shopu najdete sekci vín, která se skvěle hodí jako vánoční dárky. Můžete tak vybrat z výborných moravských vín.

Výborně se k příležitosti dárků hodí vína z naší řady Víno pro krásné chvíle. Jde o edici vín, která mají na etiketě rovnou prostor pro věnování – stačí dopsat, od koho pro koho víno je a skvělý dárek je na světě.

Vína v této edici máme tři – Frankovka pozdní sběr, Hibernal pozdní sběrRulandské šedé pozdní sběr.

vánoční dárek, vánoční dárky, vánoce, víno, moravské víno, víno na vánoce, VINIUM

Archivní víno

Máte ve svém okolí milovníka červených vín? Udělejte mu radost plným nazrálým archivním vínem. Na našem e-shopu máme nabídku několika starších ročníků za výhodnou cenu. Případně můžete koupit rovnou degustační balení šesti lahví. Červené víno ocení během zimních večerů každý.

Zajímáte se o archivní vína? Přečtěte si více ve článku, který jsme pro vás o archivních vínech sepsali.

❤️ TIP pro archivní vína:

Než si pochutnáte na skleničce archivního vína, je vždy dobré ho nejprve dekantovat. Díky dekantaci se víno provzdušní a otevře se tak více aromatický profil. Proč a jak dekantovat se dozvíte v našem starším článku.

archivní víno, přívlastkové víno, červené víno, VINIUM

Hroznovice

Hledáte něco trochu ostřejšího? Určitě vyzkoušejte naši Hroznovici z hroznů Rulandské modré. Jde o naši novinku, kterou můžete koupit jen na našem e-shopu. Hrozny pro tuto limitovanou edici jsme sbírali na podzim roku 2019, rok jsme si nechali zrát a teď si ji můžete koupit.

Je v jednoduché lahvi s elegantní etiketou. Skvělý dárek pro každého milovníka poctivých pálenek.

Hroznovice, Rulandské modré, VINIUM Velké Pavlovice, destilát

Nachmelené v dárkové bedýnce

Nachmelené je skvělým dárkem pro každého milovníka jedinečných drinků. Na našem e-shopu ho můžete koupit v dárkové dřevěné bedýnce. Tímto dárkem určitě nešlápnete vedle.

Nachmelené, vánoční dárky, vánoční dárek, vánoce, VINIUM

Jaké vánoční dárky z našich tipů najdou vaši blízcí pod stromečkem? Pokud budete objednávat z našeho e-shopu, raději objednávejte do 15. 12., ať máte jistotu, že vám balíčky přijdou ještě do Vánoc. Pošta toho bude mít určitě hodně, tak ať se vám dárečky nezpozdí.

Ať už ale budete kupovat cokoliv, přejeme vám krásné adventní a vánoční svátky prožité v klidu, pohodě a hlavně ve zdraví. Udělejte si krásné Vánoce s těmi nejbližšími.

Pár tipů na krásné dárky

Hledáte víno jako dárek pro maminku, dědečka nebo třeba kamarádku? Na etiketě máte také prostor pro věnování, takže stačí dopsat, kdo koho a pro koho víno je.

Prohlédnout vína

Mošt je vyroben pouze z moravských hroznů odrůdy Frankovka. Mošt má krásnou purpurově červenou barvu s tmavými odlesky, ovocnou vůni a krásně slaďoučkou chuť.

Prohlédnout mošty