Skip to main content

Léto je tu, slunečné dny se mísí s občasnými bouřkami a to je ten čas, kdy je největší chuť se pořádně osvěžit. Vyzkoušejte rychlé a jednoduché letní drinky, kterými si můžete zpříjemnit letní večer doma či na terase, s přáteli nebo rodinou.

Drinky jsou ideálním doplněním grilovaček, různých setkání s našimi blízkými nebo jen tak, když si chcete udělat hezký den.

Sangria

Sangria je typický španělský osvěžující nápoj z červeného vína a ovoce. Už jen první doušek vás přenese do slunného Španělska. Vyzkoušejte tento drink podle našeho receptu.

Vinný střik

Vinný střik je stará klasika, ke které vám stačí minimum surovin. Dobré víno, perlivá voda, led a nějaké to ovoce na dozdobení. Jednoduchý návod na střik najdete tady.

Letní drinky z Frizzante

Frizzante je už samo o sobě skvělou volbou na parádní osvěžení. Když ho ale doplníte pár surovinami, na grilovačce s přáteli pak zazáříte. Podívejte se na recepty, které jsme pro vás připravili. V odkazech níže najdete dokonce tři recepty.

Nachmelené letní drinky

Jestli jste ještě náhodou neslyšeli o Nachmeleném, tak jde o svěží alkoholický nápoj z vína doplněný o jemné tóny chmele a sladu. Prostě hravá chuť plná bublinek – ideální na léto. A proč rovnou nevyzkoušet i drinky právě z Nachmeleného? Podívejte se na recepty.

Dejte nám vědět, který s letních drinků jste vyzkoušeli a jak vám chutnali. A jestli máte nějaké vlastní nápady na skvělé osvěžení, určitě nám ho napište taky, budeme moc rádi.

Přejeme krásné léto. ❤️

A na zdraví!