Skip to main content

Po slunečném babím létě tu máme ten pravý podzim, kdy domů přicházíme se zmrzlými tvářemi a je třeba se pořádně zahřát. Máme pro vás pár jednoduchých a rychlých receptů na zimní drinky na zahřátí. Tak si některý z nich udělejte, vlezte si pod deku a pusťte si váš oblíbený film nebo sáhněte po knížce.

Tradiční svařák z červeného vína

Recept na svařák máme na našem webu už nějakou dobu a také se stal vaším nejoblíbenějším receptem. Stačí vám pár ingrediencí, z nichž tou nejdůležitější je dobré vínečko. Na svařák se skvěle hodí vína s naší řady Rose collection.

Celý recept na svařák ☕🍷

Pár tipů na přípravu svařáku

  1. U výběru vína na svařák vždy myslete na to, že víno, které použijete, vám musí chutnat. Když použijete víno, které není zrovna vaším favoritem, nebude vám pak chutnat ani svařák. A to by byla velká škoda.
  2. Víno na svařák by se nikdy nemělo vařit. Nechte víno k kastrůlku pomalu zahřívat spolu s kořením, aby se uvolnila vůně koření. Víno ale nepřiveďte k varu.
  3. Nechte svařák chviličku odstát spolu s kořením. Uvolní se vám do vína více aromat. Svařák pak můžete znovu ohřát.

Svařák z bílého vína

Jste milovníky svařáku? A už jste někdy zkoušeli svařák z bílého vína? Je stejně dobrý jako ten z červeného vína a určitě si ho zamilujete.

Celý recept na bílý svařák ☕🥂

Adventní sangria z bílého vína

Sangria vás sice nezahřeje tolik jako svařák, ale i tak si na ní určitě pochutnáte. Je plná zimních tónů skořice, badyánu a hřebíčku. Můžete si ji udělat třeba při pečení vánočního cukroví, ať si navodíte tu správnou atmosféru.

Advent tu sice ještě není, ale to nebrání tomu, abyste si neudělali tento skvělý drink. Ve starším článku jsme pro vás udělali dokonce foto návod, jak si tuto sangrii udělat.

Celý recept na sangrii 🎄🍸

Zimní drinky pro vás

Jsme moc rádi, že děláte drinky podle našich receptů. Brzy připravíme další recepty, ať máte během podzimu a zimy z čeho vybírat.

Dejte vám vědět, který drink máte nejraději.

Na zdraví!