Skip to main content

Nachmelené je poměrně nový výrobek, který jsme světu poprvé představili na jaře roku 2019. Zamilovali jste si ho hned na první doušek a tak na oslavu druhých narozenin naší srdcovky přinášíme tři novinky v podobě nových příchutí našeho Nachmeleného.

Jde o Nachmelené Chardonnay Grapefruit, Nachmelené Chardonnay Extra chmelenéNachmelené Cabernet Sauvignon rosé.

Nachmelené novinky

Vyzkoušejte všechny nové varianty našeho Nachmeleného. Všechny mají málo kalorií i cukrů, mají kvalitní složení a jedinečnou recepturu. Jsou prostě skvělé! ❤️

Nachmelené Chardonnay Grapefruit

Miluješ Nachmelené? Tak to pak Grepové Nachmelené bude tvá další láska. Stačí otevřít a dýchne na tebe vůně zralých grapefruitů. Svěží, ovocné, jemně chmelové, ale hlavně šťavnatě grepové. Úplný nebe v hubě.

Nachmelené Chardonnay Extra chmelené

Extra chmelené je fakt echt. To pravé pití plné svěžích ovocných tónů vína Chardonnay doplněné výjimečnou hořkostí, co ti dodá sílu a zažene žízeň. Prostě chmelůžo labůžo.

Nachmelené Cabernet Sauvignon rosé

Roséčko plné tónů lesního ovoce a jahůdek, doplněné o jemné chmelové tóny. Žůžo růžo, na randíčko jako dělané.

A jak Nachmelené vzniklo?

Na začátku byla dlouhá cesta. Nejprve jsme museli vyladit všechny chutě tak, abychom byli spokojení jak my, tak vy. Právě to jedinečné složení dělá Nachmelené tak skvělým pitím.

Poprvé jsme ho představili na jaře 2019 na pražské Náplavce, kde se kmotřičkami tohoto našeho nápoje stalo trio 3v1 – Martina Pártlová, Veronika Arichteva a Nikol Štíbrová.

A protože vám tak zachutnalo, nelenili jsme a začali jsme vymýšlet nové varianty. Dejte vědět, jak se nám to povedlo.

Kde můžete koupit Nachmelené?

Nachmelené můžete koupit jak na našem e-shopu, tak v obchodech. Postupně rozšiřujeme místa, kde se dá koupit, aktuální seznam míst najdete vždy na webu Nachmelené.cz. Už teď máme ale většinu příchutí v Kauflandu, Globusu, Penny a na e-shopu Košík.cz.

Dejte nám vědět, jak vám Nachmelené novinky chutnají 😊