Skip to main content

Noční otevřené sklepy

Léto klepe na dveře a s ním i další vinařská akce ve Velkých Pavlovicích. Přijďte na akci Víno v oranžovém aneb Noční otevřené sklepy, kterou pořádá spolek vinařů Víno z Velkých Pavlovic v sobotu 3. 7. 2021 v čase 17:00–24:00 hod.

Budete mít možnost ochutnat vína menších i větších vinařství, zažijete skvělou atmosféru a ukončení večera v podobě tradičního ohňostroje.

Na konci května jsme se mohli potkat na Májových otevřených sklepech, které kvůli epidemiologické situaci mohly proběhnout jen před vinařstvím. Noční otevřené sklepy proběhnou ale již tradičně ve sklepě. U nás ve VINIUM se tedy můžete těšit na starý křížový sklep.

Nachmelené zdarma

Všem účastníkům otevřených sklepů, kteří přijdou do našeho vinařství, dáme zdarma lahvičku Nachmeleného.

Více o Nachmeleném se můžete dočíst v našem starším článku nebo přímo na webu nachmelene.cz.

Výstava obrazů

Na otevřené sklepy pro vás připravujeme také výstavu obrazů naší kolegyně Míši Blažkové. Míša maluje nádherné abstraktní obrazy, které zútulní každou domácnost. Její tvorbu můžete sledovat na facebooku Mb Art.

Výstava proběhne v sobotu 3. 7. (v čase 17:00–24:00) a v neděli 4. 7. (v čase 10:00–12:00).

V rámci výstavy si budete moct obrazy také koupit.

Nenechte si ujít tradiční akci otevřených sklepů s doprovodným programem výstavy obrazů. Potěšíte tak nejen své chuťové pohárky, ale i svého uměleckého ducha.

Vstupenky na otevřené sklepy můžete koupit už i v předprodeji na stránkách spolku Víno z Velkých Pavlovic. Můžete nám dát také vědět na facebookové události, že se zúčastníte.