Skip to main content

Ahojte!

Jak jste už mohli všimnout, od 1. 9. máme naše webovky v novém kabátku. A co nás k tomu vedlo? Chtěli jsme pro Vás vytvořit přehlednější stránky, kde najdete mnohem více informací o VINIUM, našem dobrém víně, ale třeba i inspiraci.

Na našich stránkách teď najdete přehled našich produktů, který budeme postupně doplňovat o další vína. Víme, že není jednoduché se zorientovat na tak velkém trhu s vínem a je těžké si vybrat víno, které nám zpříjemní večerní chvilky či doplní dobré jídlo. Proto jsme pro Vás připravili nové produktové fotky, které Vám alespoň trochu pomohou poznat, jak naše víno chutná, jaké nádherné vůně a chutě se v něm skrývají. Do budoucna plánujeme i párování vína s jídlem, takže se máte opravdu na co těšit.

Na našem webu Vás chceme také formou zápisníku informovat o událostech, na které se můžete těšit, či které už proběhly. Chceme Vás informovat o nových výrobcích, které plánujeme, a že jich je do příštích pár měsíců hned několik. Chceme Vám pomoci s výběrem vína nebo kombinací jídla s vínem. Sledujte proto naše webové stránky, protože sem budeme pravidelně přidávat články, tak ať Vám žádný neunikne.

Dejte nám vědět, jak se Vám naše nové webovky líbí. A co produktové fotky? Povedly se nám? Dejte nám vědět na našem Facebooku. 🙂

Tak zase v pondělí,
VINIUM

Tramín červený, bílé víno, přívlastkové víno, VINIUM