Skip to main content

Soutěž

Máme pro vás další soutěž VINIUM. Zapojte se do naší soutěže, kde je hlavní výhrou degustace u vás doma. Každý měsíc losujeme i měsíční výhry, můžete tak vyhrát až 60 lahví vína. Soutěž probíhá v termínu 1. 3.–31. 12. 2022. Každý registrovaný navíc získává zdarma malou degustaci v našem vinařství.

Registrace do soutěže

Měsíční ceny

Každý měsíc losujeme tři výherce, kteří od nás dostanou jednu z následujících cen:

  1. cena: 60 lahví moravského vína
  2. cena: 2 kartony vína + 2 kartony Nachmeleného
  3. cena: 1 karton vína + 1 karton Nachmeleného

První cena: 60 lahví vína

soutěž vinium, výhra

Druhá cena: 2 kartony vína + 2 kartony Nachmeleného

Třetí cena: karton vína + karton Nachmeleného

Více registrací, větší šance vyhrát

Do soutěže se můžete zaregistrovat víckrát. A to i když koupíte více lahví na jednu účtenku, pořád můžete zaregistrovat všechny zakoupené lahve. Na konci soutěže pak budeme losovat výherce za celou soutěž, výherců tedy bude opravdu hodně.

Degustace ve vinařství pro každého

Každý registrovaný do soutěže má možnost přijít na degustaci k nám do vinařství zdarma. Počet lidí na jedné degustaci je omezený, ale termínů bude dost, takže se nemusíte bát, že by na vás nevyšlo místo.

Máme vypsané termíny, na které se můžete registrovat. Registrace platí pro dvě osoby. Termíny budeme postupně doplňovat.

Registrace na degustaci

Ochutnáme spolu čtyři vína a náš výrobek Nachmelené. Můžete pak ještě posedět ve sklepě a nasát pořádně atmosféru vinného sklípku. V naší vinotéce si pak můžete koupit vína, která vám zachutnají.