Skip to main content

Letošní rok byl úplně jiný, než ty předešlé. Byl to rok složitý, plný nejistoty. I přes to jsme ale všichni z nás prožili spoustu krásných chvil a možná třeba i díky našim vínům. Jsme moc rádi, že vám naše vína chutnají a jste věrní našemu vinařství.

Během roku nám spoustu z vás psalo povzbudivé zprávy, jak rádi kupujete vína VINIUM a my si toho moc vážíme. Zapojili jste se také do naší soutěže a my tak několika z vás mohli udělat radost našim vínem. Doufáme, že se brzy sejdeme i na degustacích u nás ve vinařství.

Děkujeme také všem našim zaměstnancům, kteří i přes tak náročnou situaci, která nás všechny letos potkala, vždy spojili své síly a dělali vše pro to, abychom našim zákazníkům dodali ta nejlepší vína.

Krásné Vánoce všem

Přejeme všem klidné a šťastné Vánoce s těmi nejbližšími. A ať je pro nás všechny rok 2021 plný radosti, smíchu a hlavně zdraví.

Ještě jednou všem moc děkujeme. A teď už jen stačí říct krásné Vánoce všem a…

na zdraví!

Vaše VINIUM

Hledáte víno jako dárek pro maminku, dědečka nebo třeba kamarádku? Na etiketě máte také prostor pro věnování, takže stačí dopsat, kdo koho a pro koho víno je.

Prohlédnout vína

Mošt je vyroben pouze z moravských hroznů odrůdy Frankovka. Mošt má krásnou purpurově červenou barvu s tmavými odlesky, ovocnou vůni a krásně slaďoučkou chuť.

Prohlédnout mošty