Skip to main content

Určitě už víte o naší soutěži, ve které každý měsíc losujeme tři z vás. Tři výherci soutěže VINIUM, kteří od nás dostanou vínečko a novinku Nachmelené. A protože v listopadu bylo opravdu hodně registrovaných, rozhodli jsme se udělat radost více z vás a vylosovali jsme ještě více výherců!

A jestli jste náhodou ještě o naší soutěži neslyšeli, více informací najdete v sekci soutěže.

Princip soutěže je jednoduchý

Stačí v obchodě koupit jednu lahev jakéhokoliv našeho vína, s účtenkou se zaregistrovat v registračním formuláři, účtenku uschovat a čekat na to, až se na vás usměje štěstí a my vás vylosujeme.

Každý měsíc losujeme tři výherce, kteří vyhrají jednu z následujících cen:

  1. cena: 120 lahví vína
  2. cena: 2 kartony vína + 2 kartony Nachmeleného Chardonnay
  3. cena: 1 karton vína + 1 karton Nachmeleného Chardonnay

Na konci soutěže v dubnu 2021 pak budeme losovat výherce hlavních cen – degustace u výherce doma.

soutěž vinium, víno, výhra, velké pavlovice

Největší počet registrovaných

V listopadu byl o naši soutěž opravdu velký zájem, byl zatím největší počet registrací. Proto jsme se rozhodli, že teď před Vánocemi uděláme radost více z vás a místo tří výherců jsme vylosovali výherců šest.

Všechny výherce najdete zveřejněné tady.

Doufáme, že všichni výherci budou mít z výhry velkou radost. Tu měl minulý měsíc i pan Václavík, výherce hlavní ceny za měsíc říjen.

soutěž vinium, výherce soutěže, 120 lahví vína, moravské víno

Neusmálo se na váš štěstí? Nezoufejte, soutěž trvá až do března 2021, takže máte ještě šanci. A třeba i vy budete naši další výherci soutěže VINIUM.

A jestli teď před Vánocemi hledáte inspiraci na vánoční dárky, sepsali jsme pro vás pár tipů. Můžete se podívat také na náš e-shop, kde máme sekci s víny, které se skvěle hodí jako dárečky.

Přejeme vám všem krásný Advent a nádherné vánoční svátky.

 

Tak na zdraví!

Pár tipů na krásné dárky

Hledáte víno jako dárek pro maminku, dědečka nebo třeba kamarádku? Na etiketě máte také prostor pro věnování, takže stačí dopsat, kdo koho a pro koho víno je.

Prohlédnout vína

Mošt je vyroben pouze z moravských hroznů odrůdy Frankovka. Mošt má krásnou purpurově červenou barvu s tmavými odlesky, ovocnou vůni a krásně slaďoučkou chuť.

Prohlédnout mošty