Skip to main content

Svatomartinské víno je první víno ročníku, které si můžete dát podle tradice poprvé na svátek sv. Martina 11. listopadu v 11 hodin. Letos jsme ho ale mohli koupit už v pátek 8. listopadu, abychom si na mladém víně mohli pochutnat už přes víkend. Už jste Svatomartinské víno 2019 zkusili?

Letos ho pro vás máme v těchto odrůdách – Müller Thurgau, Muškát moravský, Svatovavřinecké rosé, Zweigeltrebe rosé, Modrý PortugalSvatovavřinecké. Naše vína můžete jako každý rok koupit v řetězcích Penny, Tesco, Billa, Globus, Kaufland a Albert, dále pak na Rohlik.cz a Košík.cz.

Svatomartinské víno 2019, VINIUM, bílé víno, červené víno, růžové víno

Jako novinku pak pro vás máme letos také Mladé víno Zweigeltrebe klaret, který můžete koupit v Globusu a Bille.

Všechna naše vína jsou vyvážená jak ve vůni, tak v chuti. Můžete se těšit na krásná mladá vína, která zalahodí vašim chuťovým pohárkům.

Mladé víno, Zweigeltrebe klaret, vinium velké pavlovice

Svatomartinské otevřené sklepy

Tradičně se ke Svatomartinskému vínu pojí také svatomartinská husa se zelím či kynuté koláčky. A protože jsou oslavy Svatomartinského vína takovým malým svátkem pro každého vinaře, pořádáme ve Velkých Pavlovicích Svatomartinské otevřené sklepy, kdy můžete ochutnat víno od každého vinaře, dát si dobroty, které připraví a také se můžete zaposlouchat do cimbálové muziky.

Svatomartinské otevřené sklepy jsou ve Velkých Pavlovicích v sobotu 16. 11. 2019 od 11 hodin. Zastavte se ve VINIUM, budeme chutnat Svatomartinská vína, dále pak vína ročníku 2018 nebo můžete vyzkoušet také náš 100% Hroznový mošt Frankovka.

svatomartinské víno, svatomartinská husa, vinium velké pavlovice