Skip to main content

Letos v květnu přišlo vinařství VINIUM s novým výrobkem Nachmelené, které bourá zavedené zvyky. Jejich Nachmelené je alkoholický nápoj z vína Chardonnay, doplněné o jemné tóny chmele a medovou dochuť sladu Pale Ale. Není tomu ani rok a Nachmelené už si odnáší ocenění v prestižní soutěži Česká chuťovka.

„Nebojíme se žádné výzvy, proto jsme se chytli nápadu našeho majitele Ing. Miroslava Kurky a několik měsíců jsme ladili recepturu Nachmeleného,“ říká provozně-výrobní ředitel vinařství VINIUM Václav Osička. „Nebylo to jednoduché, ale nakonec se nám podařilo namíchat skvělou kombinaci chutí, která lidem chutná,“ dodává Osička.

„Nachmelené je takové naše dítě, které si hýčkáme hned od začátku. Letos se nám podařilo tuto novinku zalistovat do několika řetězců, za což jsme moc rádi, chceme, aby bylo pro naše zákazníky dostupné. Už teď může zákazník Nachmelené koupit v Kauflandu, Albertu, Globusu, Makru nebo třeba na internetových obchodech Rohlik.cz a Košík.cz,“ uvedla obchodní ředitelka Ladislava Antálková. „Ocenění v České chuťovce je pro nás důkazem, že naši práci děláme dobře a že jde o nápoj, který lidem opravdu chutná a oslovuje muže i ženy,“ prozradila Antálková.

VINIUM Velké Pavlovice přišlo za poslední rok hned s několika novými výrobky. Vinařství se snaží jít s trendy a poptávkou na trhu, rozhodně v sobě ale nezapře dlouholetou tradici.

Česká chuťovka 2019, Nachmelené, VINIUM Velké Pavlovice, ocenění

Cenu Česká chuťovka 2019 převzala Jaruška Rusňáková, technolog ve vinařství VINIUM.

Pokud se chcete o Nachmeleném dozvědět další informace, podívejte se přímo na jeho webové stránky.

Tisková zpráva v PDF