Skip to main content

Máme pro vás novinku v podobě 48% Hroznovice. Je z moravských hroznů odrůdy Rulandské modré, které jsme při sluníčku ručně sbírali na podzim roku 2019. Slunce dalo hroznům nezaměnitelnou chuť, která tvoří jedinečný základ naší Hroznovice. Rok jsme ji nechali zrát a teď má úžasnou vůni i chuť.

Hroznovice, Rulandské modré, VINIUM Velké Pavlovice, destilát

A jak jsme Hroznovici dělali?

Základem naší Hroznovice jsou krásně vyzrálé modré hrozny odrůdy Rulandské modré. Ty jsme na podzim roku 2019 při babím létě ručně sbírali. Podzimní sluníčko přidalo hroznům nezaměnitelnou chuť. O zpracování hroznů se pak staral přímo náš sklepmistr pro červená vína – Peter Mislovič.

Pak jsme vše vložili do rukou nejpovolanějších, aby nám pro naše zákazníky udělali takový destilát, který všechny ohromí skvělou ovocnou vůní. U Jelínka ve Vizovicích nám tak udělali skvělou pálenku a my jim za to moc děkujeme.

Ve Vizovicích jsme byli po roce chutnat, že je vše v pořádku tak, jak má. Peter na vše dohlédl a díky jeho chuťovým pohárkům a vytříbeným smyslům teď můžeme nabídnout opravdu skvělý výrobek.

Limitovaná edice Hroznovice

Jde o limitovanou edici, nechali jsme si udělat jen omezené množství kusů. Proto jestli chcete vyzkoušet Hroznovici z moravského vinařství, určitě neváhejte. Můžete ji koupit na našem e-shopu a nebo v naší vinotéce ve Velkých Pavlovicích.

48 % objemu alkoholu v půl litrové lahvi, s krásnou elegantní etiketou.

Koupit Hroznovici
Hroznovice, Rulandské modré, VINIUM, destilát

Jak se vám líbí? Vyzkoušíte jí? Podívejte se na náš e-shop.

 

Na zdraví!