Skip to main content

Stejně jako všichni vinaři, má za sebou i VINIUM Velké Pavlovice hodnocení Svatomartinských vín. Letos se mohou zákazníci těšit na šest vín pod označením Svatomartinské od vinařství VINIUM. Svatomartinská vína VINIUM bude možné koupit v obchodech od 11. 11.

Hodnocením Svatomartinských vín prošlo všech šest vín, která byla přihlášena. Zákazníci se tak mohou těšit na Muškát moravský, Müller Thurgau, Svatovavřinecké rosé, Zweigeltrebe rosé, Modrý Portugal a Svatovavřinecké.

„Máme radost, že se nám oproti loňskému roku čísla Svatomartinských vín o něco zvýšila,“ uvádí obchodní ředitelka Ladislava Antálková. „Letos máme nalahvovaných asi 325 tisíc lahví Svatomartinských vín,“ dodává Antálková.

Antálková také dodala, že zákazníci mohou Svatomartinská vína vinařství VINIUM koupit v Penny Marketu, Kauflandu, Globusu, Tescu, Bille, Albertu, dále pak na internetových obchodech Rohlik.cz a Košík.cz.

„Letošní příprava na Svatomartinská vína byla trochu hektická, hrozny dozrávaly o něco později než loni, bylo tak míň času na zpracování,“ říká provozně-výrobní ředitel Václav Osička. „Co se situace s koronavirem týče, tak nás to tolik neovlivnilo. Jen bylo potřeba dodržovat přísnější opatření,“ dodává Osička.

Svatomartinské víno, VINIUM, svatý Martin, mladé víno, bílé víno, červené víno, růžové víno